Sizlere en yeni teknolojiyi sunuyoruz

Ravalüx, 03.06.2013 yılında sektörde genç yaşta edinilmiş tecrübelere sahip ortakları tarafından aydınlatma sektörünün merkezi konumunda olan Karaköy semtinde kurulmuştur. Sektördeki açıkları ve ihtiyaçları iyi gözlemleyerek kalite ve koşulsuz müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir. Ürün çeşitlerine her geçen gün yenilerini ekleyerek hizmetlerine devam etmektedir.

Aydınlatma teknolojisinin sürekli değişimine paralel olarak Ravalüx; Sektörün ihtiyaç duyduğu ürünleri tespit ederek yeni teknolojiyi Ravalüx Markası ile sektöre sunmaktadır. Enerji tüketimini azaltan, dayanıklı, uzun ömürlü, doğal ışık veren LED teknolojisi ürünlerle firmalara ekonomik çözümler de sunuluyor.

Bizim için değerlisiniz

Sektördeki faaliyetlerimizi, değerlere bağlı yönetim anlayışı ile müşteri ve iş ortaklarımız için fark yaratan, topluma ve çevreye duyarlı, müşteri memnuniyetine önem veren bir yapı ile sürdürmeyi hedefliyoruz.

Neler yapıyoruz

Perakende, hastane, okul, otel, restaurant, fabrika, residance ve AVM gibi projelerde Ravalüx marka ürünlerimizle konsepte uygun, insanların yaşam kalitesini arttıracak aydınlatma çözümleri sunuyoruz.

Doğru aydınlatma deneyim ister

Aydınlatma, insan ile görsel arasında bir iletişim şeklidir. Aydınlatma tasarımının fiziksel ve psikolojik olarak insan üzerinde etkileri vardır. Doğru bir aydınlatma, insanın kendisini iyi hissetmesini sağlayarak yaşam kalitesini arttırır. Ticari yapılarda ise aydınlatmanın önemi daha da büyüktür. Yapılan araştırmalarda aydınlatma ile müşterinin alışveriş alışkanlıklarının değişebileceği, satın alma kararlarının etkilendiği kanıtlanmıştır.

Hayalinizdeki mekanlar karşınızda

Ravalüx kurumsal ekibi; DIALux EVO programı ile projenizin gereksinimine göre kaliteli ve ekonomik bir aydınlatma konseptini mekanınızın simülasyonu ile canlandırılmış bir sunuma dönüştürüyor. Projelerinizde doğru ürün ve doğru ışık detaylarını kullanarak sizler için konseptinize uygun aydınlatma tasarımları hazırlıyor.