Kurumsal

Ravalüx Aydınlatma | Professional Lighting City

RAVALÜX

Ravalüx, 03.06.2013 yılında sektörde genç yaşta edinilmiş tecrübelere sahip ortakları tarafından aydınlatma sektörünün merkezi konumunda olan Karaköy semtinde kurulmuştur. Sektördeki açıkları ve ihtiyaçları iyi gözlemleyerek kalite ve koşulsuz müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir. Ürün çeşitlerine her geçen gün yenilerini ekleyerek hizmetlerine devam etmektedir. Aydınlatma teknolojisinin sürekli değişimine paralel olarak Ravalüx ; Sektörün ihtiyaç duyduğu ürünleri tespit ederek yeni teknolojiyi Ravalüx Markası ile sektöre sunmaktadır. Enerji tüketimini azaltan, dayanıklı, uzun ömürlü, doğal ışık veren LED teknolojisi ürünlerle firmalara ekonomik çözümler de sunuluyor.

Vizyon

Kaliteli, yenilikçi ve farklı ürünler yaratan, Türkiye’nin yanı sıra tüm dünyada tüketicilerle buluşturup, müşterilerin kendilerini iyi hissedeceği ortamlar sunarak, sektöründe en beğenilen ve tercih edilen marka olmak.

Misyon

Doğru kalite, fiyat oranını sağlayarak, geniş yelpazesiyle tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

Kuruluş Tarihi

Ravalüx03.06.2013 yılında kurulmuştur.

Hepimizin Ortak Noktası

  • Kaliteli, yenilikçi ve farklı ürünler yaratan, Türkiye’nin yanı sıra tüm dünyada tüketicilerle buluşturup, müşterilerin kendilerini iyi hissedeceği ortamlar sunarak, sektöründe en beğenilen ve tercih edilen marka olmak.
  • Doğru kalite, fiyat oranını sağlayarak, geniş yelpazesiyle tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.
  • Kalite ve keyifle sunduğumuz içten hizmetin müşterilerimizin yüzüne yansıttığı gülümseme ve çalışanlarımıza sunduğumuz kariyer fırsatları, Ravalüx Aydınlatma’yı hem müşterilerimiz hem de çalışanlarımız için bir ‘ortak nokta’ hâline getiriyor.
  • Şirket itibarının korunması ve marka değerinin korunarak yükseltilmesi amacıyla oluşturulan Etik Kuralları, şirketimizin taraf olduğu tüm paydaşlar ile ilişkilerimizi düzenlemek ve onlara karşı olan davranış standardımızı belirlemek amacıyla hazırlanmıştır.
  • Yasal gereklilikler ve şirket arşivi açısından değer taşıyan tüm belgeleri yasanın gerektirdiği uygun koşullarda saklarız.
  • Defter ve kayıtlarımızı, benimsediğimiz muhasebe ilkeleri ve prosedürleri doğrultusunda saklarız
  • Faaliyet alanımız içinde adil rekabet koşullarına uygun hareket ederiz.
  • Herhangi bir rakibimizle tekel oluşturacak şekilde ortak hareket etmez, piyasada hâkim durum yaratabilecek veya fiyatlama politikalarını etkileyebilecek davranışlarda bulunmayız.