Ray Spot

Ray Spotlar ve Kullanım Yerleri

Enerji sarfiyatını oldukça minimal düzeyde tutan ve doğal ışıklandırma sistemleri yaparak sizlerin en sağlıklı şekilde aydınlanmanızı sağlayan bu aydınlatma araçları sayesinde kolay bir şekilde evinizi, ofisinizi, mağazanızı sağlıklı bir şekilde aydınlatabilirsiniz. Led ışık teknolojisinin ilerlemesi ile hayatımıza giren bu spot armatürleri 360 derece dönebilen ayarlamaları sayesinde mağazanızın her bölgesinde kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Belli bölgelerde dikkat çekme amacı ile takılan bu spot lambalar oldukça sağlıklı bir şekilde ışıklandırma yaparak gözleri yormayacak şekilde istenilen bölgeye dikkat çekici hale getirebilir. Vitrin, raf ve reyon gibi yerlerin dikkat çekmesi için bu spot lambalarından kolay bir şekilde faydalanabilirsiniz.

ravalux-30-watt-ray-spot

Ray Spot Armatürlerinin Kullanım Alanları

Bu aydınlatma ürünlerinin sıklıkla mağazalarda karşımıza çıkan bir aydınlatma türü olarak bilinir. Özellikle mağazalarda istenilen ürüne dikkat çekmek için kullanılan bu armatürler sayesinde kolay bir şekilde istediğiniz ürünü dikkat çekici hale getirebilirsiniz. Sadece mağazalar değil müzelerde de sıklıkla kullanılan bu spot lambaları eserlere zarar vermeyecek şekilde doğal ışıklandırma yaparak ışığın yumuşatılarak karşı tarafa iletilmesini sağlar. Ofislerde ve kafelerde de kullanılabilen ray spot aydınlatmaları kafe ve restoranlarda özellikle dekorasyon amacıyla kullanılabilir. 360 derece dönme yeteneğine sahip olmalarından dolayı stand aydınlatmalarında da gönül rahatlığı ile kullanılabilirler. Bu spot lambalarını ister tavana veya duvara kolay bir şekilde monte ederek kullanıma hazır hale getirebilir ve istediğiniz zaman istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

Ray Spot Işıklandırmalarının Avantajları

Özellikle enerji sarfiyatına minimal düzeye indirerek bütçenize oldukça katkı sağlayan bu spot ışıkları sayesinde çevre dostu bir ürün edilmiş olup çevreye az miktarda ısı salınımı yaparak iklim değişikliği dengesinin önüne geçmiş olursunuz. Özellikle az miktarda enerji tüketmesine bağlı olarak uzun ömürlü kullanımı ile bilinen bu lambalar sizlerin uzun bir şekilde ihtiyaçlarınızı idame ettirebilirler. Kendi ekseninde kolay bir şekilde hareket ederek yön değişikliği sağlayabilen bu armatürler sayesinde istediğiniz yeri istediğiniz şekilde aydınlatabilirsiniz. Bu spot armatürlerinin bilinen en önemli özellikleri oldukça estetik yapıda olup dekorasyonda kolay bir şekilde kullanılabilmektedir. Bundan dolayı evinizin dekorasyonuna uygun bir şekilde tasarlanmış olan Ravalüx marka 30W Ray Spotu tercih edebilirsiniz.