Wallwasher Aydınlatma

Wallwasher Nedir ve Nerelerde Kullanılır?

Modern dekorasyon da sıklıkla kullanılan aydınlatmaların başında Wallwasher gelir. Wallwasherlar renk çeşitleriyle ve birçok boyut çeşidiyle müşterilerin hizmetine sunulmuştur. Birbirinden farklı birçok farklı çeşidi bulunan Wallwasherlar farklı modern yapılarda farklı amaçlar için kullanılabilir. Wallwasherlar yeni yapılan bina veya yapılarda duvara monte edilerek yapıda harika bir ambiyans yaratan aydınlatma türüdür.

wallwasher

Wallwasher Nerelerde Kullanılır?

Wallwasher aydınlatmalar yeni yapılan binaların duvarlarında veya ürün vitrinlerinde kullanılabilir. Yapıyı ayrı bir hava katan bu aydınlatma türü son zamanlarda çok tercih edilmektedir. Bu spot ışığı sahip olduğu özelliklerden dolayı binalarınızda da kullanılmaya uygundur. Vitrinlerinizde sergilediğiniz özel ürünlerinizi aydınlatmak için Wallwasher aydınlatmaları gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Wallwasher Boyutları Nelerdir ve Fiyatları Nedir?

Wallwasher boyutlarına üst kısma eklediğimiz görseli inceleyebilirsiniz. Wallwasher fiyatı öğrenmek için aşağıda bulunan formu doldurup bize gönderebilirsiniz. Form bize ulaştıktan sonra sizinle iletişime geçip teklif vereceğiz.