Salyangoz Spot

Devrim Niteliğinde Ürün: Salyangoz Spot

Aydınlatma kategorisinde devrim niteliğinde ürünlerden biri olan bu spot aydınlatma ışığı homojen bir aydınlatma sağlayan önemli bir icat olarak bilinir. Salyangoz spot olarak bilinen bu tip spot ışıkları özellikle mağaza vitrini aydınlatmaya yarayan özel spot ışıkları olarak bilinir. Sadece mağaza vitrinlerinde değil evlerde de gönül rahatlığı ile kullanılabilen bu spot türü içerisine yerleştirilmiş olan alüminyum sayesinde homojen bir şekilde her tarafa aydınlatmaya elverişli bir spot ışığıdır. Birbirinden farklı ortamlarda ihtiyaç duyulan güçlü derecesinde çalışabilen bu spot armatürleri kendi isteğiniz doğrultusunda istediğiniz türünü kolay bir şekilde seçebilirsiniz. Ravalüx sayesinde farklı kasa ve ışık renklerine sahip Salyangoz Spotlara sahip olabilirsiniz.

salyangoz-spot

Salyangoz Tipi Işıklandırma

Salyangoz tipi spot armatürler aydınlatmada en fazla kullanılan spot armatür çeşitlerinden biridir. Birbirinden farklı boyutlarda mevcut olup farklı yerlerde ihtiyaca yönelik olarak farklı çeşitlerde üretilmiştir. Yepyeni teknoloji şu anda üretilen da spot armatürler enerji veriminin en yüksek olduğu aydınlatmalardan biridir. Sahip olduğu lensi sayesinde kolay kolay bozulmayan uzun ömürlü bir kullanım sunar. Işığın kesintisiz bir şekilde titreşim olmadan sunması estetik görüntü açısından oldukça önemli bir yere sahiptir. Bu lambaların en bilinen özelliklerinden biri de çevreye uyumlu olarak çevre dostu bir armatür kategorisinde yer almalarıdır. İklim değişikliklerinin önüne geçmek için özellikle doğaya az miktarda ısı salınımı yapan cihazlar tercih edilmelidir. Bu spot armatürler de az miktarda enerji salınması gerekçesiyle gönül rahatlığı ile tercih edilebilir.

Spot Lamba Kategorisinde Emsalsiz Olan Salyangoz Spotlar

Spot armatür genellikle vurgu aydınlatmalarda kullanılan özel aydınlatma türleri olarak bilinir. Ev ve işyerlerinde özellikle mağaza vitrinlerinde ürünleri vurgulamak için sıklıkla kullanılan spot armatürler arasında en fazla tercih edilen spot armatür salyangoz tipi armatürlerdir. Işığın opsiyonunu kolay bir şekilde sağlayarak odak noktasına homojen bir şekilde yayılmasını sağlayan bu armatürler enerji sarfiyatını da oldukça minimal düzeyde gerçekleştirirler. Bundan dolayı oldukça çevre dostu armatürler olarak bilinir ve ortamın ısısına çok az miktarda müdahale edebilirler. Salyangoz spot aydınlatma özellikle mağaza vitrinlerinde ürünlerin sergilenmesi için sıklıkla kullanılmaktadır.