Sıkca Sorulan Sorular

RAVALÜX AYDINLATMA İNŞAAT TAAHHÜT DIŞ TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

Ravalüx, 03.06.2013 yılında sektörde genç yaşta edinilmiş tecrübelere sahip ortakları tarafından aydınlatma sektörünün merkezi konumunda olan Karaköy semtinde kurulmuştur. Sektördeki açıkları ve ihtiyaçları iyi gözlemleyerek kalite ve koşulsuz müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir. Ürün çeşitlerine her geçen gün yenilerini ekleyerek hizmetlerine devam etmektedir. Aydınlatma teknolojisinin sürekli değişimine paralel olarak Ravalüx ; Sektörün ihtiyaç duyduğu ürünleri tespit ederek yeni teknolojiyi Ravalüx Markası ile sektöre sunmaktadır. Enerji tüketimini azaltan, dayanıklı, uzun ömürlü, doğal ışık veren LED teknolojisi ürünlerle firmalara ekonomik çözümler de sunuluyor.

Bir fabrika veya ticaret şirketi misiniz?

Ticaret şirketiyiz. 2013’te bir aydınlatma mağazası olarak başladığımız bu sektörde mağazamız, depolarımız ve atölyelerimizle fabrikalaşma yolunda ileriliyoruz.

Ana ürününüz ve hizmetiniz nedir?

Mağaza aydınlatma odaklıyız. LED Ray Spot, LED Downlight, LED Modül, GU10/ MR16 lamba armatürü vb. gibi ana ürünler. Her türlü aydınlatma çözümleri bulunmaktadır.

Bağımsız araştırma ve geliştirme yapma yeteneğiniz var mı?

Çözüm departmanımız 2 personele sahiptir, ürünlerimizi rekabetçi hale getirmek için Ar-Ge alanına sahibiz. Ayrıca düzenli olarak müşteri geri bildirimi, yeni teknoloji bilgileri, ürün geliştirme ve yeni ürün gereksinimleri topluyoruz.

Hangi sertifikalarınız var?

Ürünlerimiz CE, RoHS vb. Yeni sertifikayı müşterinin ihtiyacına göre uygulayacağız.

Üretim kapasiteniz nedir?

Yaklaşık 3.000-5.000 adet / Aylık

Garanti nedir?

Tüm ürünler en az 2 yıl garantilidir. Müşteri talebine ve ürün koşullarına bağlı olarak uzatılmış bir garanti mevcuttur.

Teslim süresi nasıl?

Örnek için: Sipariş onaylandıktan yaklaşık 3-10 gün içerisinde teslim edilir. Seri üretim için teslim süresi: Sipariş onaylandıktan sonra 7-25 gün. Teslim süresi miktarlara göre değişebilir.

Kusurlarla nasıl başa çıkıyorsunuz?

Garanti süresi içinde kusurların 1/1 değiştirilmesi. Müşteri fotoğraflı rapor gönderir ve farklı duruma göre kusur örneği gerekli olacaktır.

Paket ve Ürün tasarımına ne dersiniz?

Standart ambalaj, ürünün çizilmemesi için ürün poşeti, ürünün zedelenmemesi için ürün kutusu + dış koli. Ürünlerin üzerinde marka, model kodu, garanti sürecine dair bir etiket bulunmaktadır. Ürünlerde veya ambalajlarda, markanıza/logonuza ihtiyacınız varsa bize bildirin, tasarımınıza ve detaylarınıza göre sizin için ayarlıyoruz.

Ödemeler nasıl gerçekleşiyor?

Nakit, Kredi Kartı

Teslimat yolu nedir?

1-) Nakliye    2-) Kargo

Sizden numune alabilir miyiz?

Tabii, Numunelerimiz mevcuttur.